НОВИНИ

8 листопада відбувся День відкритих дверей.Була проведенна цікава екскурсія на навчально-виробничу клініку.Викладачі коледжу показали майбутнім абітурієнтам на практиці навики майбутньої професії ветеринара!

22 жовтня 2019 року на базі студентського клубу Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ відбувся кущовий семінар-навчання на тему «Запобігання розповсюдженню африканської чуми свиней (АЧС)» у зв'язку зі складною епізоотичною ситуацією щодо захворювання на АЧС, з метою профілактики і боротьби з епідемією.

В Компаніївському коледжі ветеринарної медицини БНАУ в рамках Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, присвячених Дню фізичної культури, відбулися: змагання з настільного тенісу, баскетболу, ЗФП; зустріч студентів з Чемпіонкою світу з тхеквандо Конюх Наталею та її тренером Садовим Дмитром В.

31 травня 2019 року на спортивній базі Компаніївського коледжу ветеринарної медицини відбувся спортивний захід приурочений Всеукраїнському спортивному забігу на 1 милю(1609м) під олімпійським девізом: «Здолай себе» . В заході взяли участь студенти І-ІІІ курсів.

Напередодні Міжнародного дня музеїв, яке відзначалося 18 травня студенти першого курсу Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ відвідали історичний музей Компаніївського району. Переглянули виставку робіт В.Завгороднього, вернісаж фоторобіт Л.Миргородського. Провели екскурсію «Залом етнографії» та дівчата прийняли участь в майстер-класі...

15 травня 2019 року у м. Кропивницький на стадіоні "Зірка" відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Приймала участь команда нашого закладу: Кириленко Євген (2 місце - штовхання ядра), Шангар Тетяна (біг на дистанцію 800м), Пухальська Мар'яна (2 місце - біг на дистанції 1500м), Кролік Анастасія (5місце - біг на...

14 травня представники Компаніївського коледжу ВМ БНАУ відвідали музей АТО. Була проведена цікава та пізнавальна екскурсія. Дякуємо нашим героям за мужність та героїзм.

Фестиваль професій у Новгородці на стадіоні «Колос» зібрав понад 450 учнів з усього району ( 8- 11 класи) разом з учнями ПТУ№ 36 та 14 представників різних галузевих професій.
Представники слідуючих професії демонстрували учням свої переваги та пропозиції: Новгородківська філія Кіровоградобленерго, відділ національної поліції, МНС, військовий...

На виконання наказу Держпродспоживслужби від 28 лютого 2019 року № 121 «Про впровадження програмного продукту» з метою забезпечення єдиного підходу до видачі ветеринарних документів та впровадження в роботу програмного продукту «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів» на базі Компаніївського коледжу ветеринарної медицини Білоцерківського...