НОВИНИ

На протязі двох тижнів у нашому коледжі проходила декада морально-правових знань. Її девізом стали слова: "Обов'язки та права - два весла одного човна". Саме на цю тему було проведено правову вікторину із студентами других-четвертих курсів. А для першокурсників : ситуативну правову гру "Молодь. Вчинок. Наслідки", годину спілкування "СНІД: причини...

28 листопада 2019 року в м.Кропивницький на базі Кропивницького коледжу механізації сільського господарства відбулися змагання з гирьового спорту та настільного тенісу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації в рамках обласної Спартакіади.
Команда Компаніївського коледжу ветеринарної медицини з гирьового спорту посіла ІІІ-тє місце.

14 листопада 2019 року в м .Кропивницькому урочисто відкрилась обласна Спартакіада серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації. Перші змагання з баскетболу 3х3 були досить вдалими для команди Компаніївського коледжу ветеринарної медицини.

8 листопада відбувся День відкритих дверей.Була проведенна цікава екскурсія на навчально-виробничу клініку.Викладачі коледжу показали майбутнім абітурієнтам на практиці навики майбутньої професії ветеринара!

22 жовтня 2019 року на базі студентського клубу Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ відбувся кущовий семінар-навчання на тему «Запобігання розповсюдженню африканської чуми свиней (АЧС)» у зв'язку зі складною епізоотичною ситуацією щодо захворювання на АЧС, з метою профілактики і боротьби з епідемією.

В Компаніївському коледжі ветеринарної медицини БНАУ в рамках Олімпійського уроку та Олімпійського тижня, присвячених Дню фізичної культури, відбулися: змагання з настільного тенісу, баскетболу, ЗФП; зустріч студентів з Чемпіонкою світу з тхеквандо Конюх Наталею та її тренером Садовим Дмитром В.

31 травня 2019 року на спортивній базі Компаніївського коледжу ветеринарної медицини відбувся спортивний захід приурочений Всеукраїнському спортивному забігу на 1 милю(1609м) під олімпійським девізом: «Здолай себе» . В заході взяли участь студенти І-ІІІ курсів.

Напередодні Міжнародного дня музеїв, яке відзначалося 18 травня студенти першого курсу Компаніївського коледжу ветеринарної медицини БНАУ відвідали історичний музей Компаніївського району. Переглянули виставку робіт В.Завгороднього, вернісаж фоторобіт Л.Миргородського. Провели екскурсію «Залом етнографії» та дівчата прийняли участь в майстер-класі...

15 травня 2019 року у м. Кропивницький на стадіоні "Зірка" відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Приймала участь команда нашого закладу: Кириленко Євген (2 місце - штовхання ядра), Шангар Тетяна (біг на дистанцію 800м), Пухальська Мар'яна (2 місце - біг на дистанції 1500м), Кролік Анастасія (5місце - біг на...