Компаніївський коледж ВМ БНАУ в ПрофFEST-2019

15.04.2019

Фестиваль професій у Новгородці на стадіоні «Колос» зібрав понад 450 учнів з усього району ( 8- 11 класи) разом з учнями ПТУ№ 36 та 14 представників різних галузевих професій.
Представники слідуючих професії демонстрували учням свої переваги та пропозиції: Новгородківська філія Кіровоградобленерго, відділ національної поліції, МНС, військовий комісаріат і бійці 3-го полку спеціально призначення, обласна медична служба, обласний центр зайнятості.
На освітніх локаціях працювали: професійно-технічне училище№36 смт Новгородка, Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей, Бобринецький коледж ім. В.Порика, Компаніївський коледж ветеринарної медицини, Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка, Донецький національний медичний університет, Кропивницький коледж харчування і торгівлі, Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі.
Сільськогосподарська ланка представлена агрофірмою «МЮННТ» та СФГ «Надія».
Завданням фестивалю було: надати можливість дітям практично доторкнутися до специфіки кожної професії, відчути себе в цілій галузі. По закінченню свята каша від майстрів професійно- технічного училища - 36 та вікторина від представників професій з подарунками для найкмітливіших.
(Вєтров Олег)